Ласкаво просимо на сайт компанії!

ТОВ «Ароніс Кодінг-Системи» - офіційний представник провідних виробників устаткування для маркування та етикетування, запасних частин і витратних матеріалів...

 

Наша компанія здійснює установку, технічну підтримку та гарантійне обслуговування маркувальників, етикетувальних систем, апплікаторов і термотрансферних принтерів.

На ринку ми вже 15 років. За цей час нашими клієнтами стали більше  тисячі підприємств. Це підприємства харчової, лікеро-горілчаної, переробної, фармацевтичної, хімічної, косметичної, деревообробної, електронної та інших галузей промисловості.
 

Фахівці ТОВ «Ароніс Кодінг-Системи», будучи професіоналами в області контактного і безконтактного маркування, завжди грамотно підійдуть до вирішення вашої задачі, виконають всі роботи в своєчасний термін та забезпечать повний супровід вашого замовлення.

Технічний відділ компанії забезпечує висококласну технічну допомогу, швидке реагування на запити та надання вичерпних рішень.
 

Завантажити презентацію компанії             Enjam katalogyny ýüklemek(турк.)

Завантажити каталог обладнання                 Linx 5900 Broşurasyny yüklemek(турк.)


    www.linx.co.uk  

Linx Printing Technologies Ltd. (Великобританія) – безконтактні каплеструменеві, крупносимвольні та лазерні маркувальники, термотрансферні принтери для друку на плівкових матеріалах.
 
 
 
Avery Dennison Deutschland GmbH (США-Німеччина) –  аплікатори та принтери-аплікатори самоклеючих етикеток, Print&Apply системи, термопринтери штрих-кодів, рібони.
 

www.hsasystems.com

HSA Systems ApS (Данія) – термоструйні чорнильні принтери високої роздільної здатності.

 

   www.labelmate.com

Labelmate - диспенсери етикеток, механізми перемотки етикеток с рулона на рулон. 

 

 www.ubscode.com  

United Barcode Systems SL (Іспанія) - устаткування для маркування  вторинної й третинної упаковки; палети.

 
 

  www.nicelabel.com 

NiceLabel –  це сімейство професійних програмних рішень для друку штрих-кодів та RFID міток для настільних, мобільних або промислових застосувань від компанії Euro Plus.


 

    www.bofa.co.uk

Bofa - димоуловлювачі, устаткування для витягу шкідливих відходів продуктів згорання.

 

 

    www.bbull.de

Stratec Control-Systems GmbH (Німеччина) –  системи контролю рівня наливу, наявність ковпачка та етикетки на пляшках, контролю якості скляної, бляшаної і пластикової тари.


APS GmbH (Німеччина)  - термоструйні чорнильні принтери високої роздільної здатності.

 

 

 

        Наші нагороди!

 

Теги: устаткування маркування, маркувальник, маркувальники, устаткування для промислового маркування, маркіратор, маркувальник купить, маркувальні принтери, маркувальний принтер, устаткування маркувальне, краплеструменевий маркувальник, лазерний маркувальник, крупносимвольний маркувальник, принтер для маркування, маркування продукції, маркування товару, маркування упаковки, етикетувальні системи, автоматичні аплікатори